Pre každé jedlo tá správna panvica

Základný systém smaženia Fissler je založený na filozofii 2 panvíc - Crispy a Protect. Tým sa stáva smaženie ideálnou a jednoduchou záležitosťou.

 

Steak si vyžaduje panvicu, ktorej vlastnosti sa líšia od vlastností panvíc, ktoré sú určené na rybu a iné pokrmy. To je dôvod, prečo potrebujete panvicu z ušľachtilej ocele na rýchle opraženie pri vysokej teplote a druhú panvicu s nepriľnavým povrchom na ľahké a šetrné smaženie a na všetko čo je náchylné na prilepenie sa. Fissler ponúka tú správnu panvicu na každý účel.

 

Tá správna panvica pre každé jedlo

Crispy panvica z ušľachtilej ocele je perfektná na rýchle opraženie pri vysokej teplote (napr. na mäso a hydinu). Nepriľnavá panvica Protect je ideálna na ľahké a šetrné smaženie a na všetko čo je náchylné prilepiť sa (napr. vajce, ryby).

2 panvice - nevyhnutnosť v každej kuchyni!

 

Ten správny materiál na každý účel

Steelux pre panvice z ušľachtilej ocele, Alux pre panvice zo zliatiny hliníka a Emax pre smaltované panvice.

 

Ten správny model pre každý rozpočet

Nový sortiment panvíc je dostupný v dvoch kategóriách - Premium a Comfort

Pre tích, ktorí by chceli mať panvice a hrnce rovnakej série, Fissler tiež ponúka doplnkové panvice, ktoré sú v hlavnom prémiovom sortimente, ako je solea, original pro alebo intensa.

 

Ďalšie informácie ku našim panviciam:

 

pan1

Bezpečné rúčky s tepelným štítom

Perfektne sadne do Vašej ruky a ponúka účinnú ochranu pred teplom, pretože inovovaný tvar zabraňuje tomu, aby sa Vaše prsty skĺzli.

Dlhé kovové rúčky, ktoré zostávajú studené

Špeciálny tvar dlhých kovových rúčok napr. z original pro collection zaručuje, že sa na sporáku nezohrievajú.

 

Servírovacie rúčky

Servírovacie rúčky zo série original pro collection alebo country servírovacej panvice zaisťujú pevné uchopenie v priebehu prenášania. Je to ideálne na servírovanie jedla bez toho, aby sme museli jedlo prekladať.

 

Nepriľnavá povrchová úprava

Test kvality to dokazuje: Fissler je lídrom kvality pri výrobe nepriľnavých povrchových úprav. Dokazuje to víťaz testu (Stiftung Warentest 01/2005) Fissler Panvica Country s povrchovou úpravou Protectal-Plus.

 

Protectal-Plus

pan2

Najlepšia nepriľnavá povrchová úprava. Nikdy predtým nebol nepriľnavý povrch taký tvrdý a zároveň taký jemný. Teraz je oveľa viac odolnejší, masívny a ľahký na údržbu. Povrchová úprava Protectal-Plus robí panvice Fissler ideálnymi na vyprážanie s malým množstvom oleja alebo bez oleja.

 

Secural

pan3

Vysokokvalitná nepriľnavá povrchová úprava. Odolná a ľahká na údržbu. Nepochybne ide o spoľahlivú povrchovú úpravu s dlhou životnosťou.

 

pan5

Dno panvice 

To správne dno na všetky typy sporákov a optimálne ku samotnému materiálu každej panvice. Pre najlepšiu absorbciu tepla, tepelnú vodivosť a uchovanie. Úsporu energie zabezpečuje dokonalé položenie na povrch sporáku.

 

 

 

pan6

Odmerka

Praktická pomôcka na odmeriavanie, napr. omáčky. Nie je potrebný ďalší hrnček na odmeriavanie, ktorý musíte umývať.

 

 

 

 

pan7

Odlievací okraj

Pre presné odlievanie bez stekajúcich kvapiek po stene panvice.

 

 

 

 

 

pan8

Záruka

Najnovšie modely panvíc so zárukou až 5 rokov.

 

 

 

 

 

Povrch na pečenie Novogrill

Výborný na grilovanie (grilovací efekt) a ideálne rozvádzanie tuku. Vhodný na praženie do chrumkava a pečenie s malým množstvom tuku.

 

pan9

Príslušenstvo 

Pre každú panvicu ponúkame ideálne príslušenstvo na dosiahnutie ideálneho výsledku praženia a pečenia. Nový univerzálny štít proti prskaniu Clippix sa dá jednoducho prichytiť na rúčku každej panvice z línie Steelux, Alux a Emax a tak udrží Vašu kuchyňu vždy čistú.